KNX - System Inteligentnego Domu

Instalacja Systemu KNX

KNX - system na którym działamy

Jako firma specjalizująca się w instalacji inteligentnych domów, pracujemy na najwyższym standardzie światowym - KNX. Jest to system, który łączy w sobie zalety automatyzacji budynków, bezpieczeństwa i komfortu, zapewniając niezwykle precyzyjną i skuteczną kontrolę nad całym domem. Dzięki KNX nasze rozwiązania są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale również wyjątkowo energooszczędne, co przekłada się na korzyści dla środowiska naturalnego i portfela naszych klientów. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zawsze jest gotów do zaprojektowania i zainstalowania inteligentnego domu opartego na KNX, tak aby spełnił on indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego klienta. KNX to standard w branży inteligentnych domów, który istnieje od ponad 30 lat. To jedno z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań na rynku, umożliwiające kompleksowe zarządzanie systemami budynkowymi. Co ważne, KNX zrzesza ponad 500 producentów z całego świata, co oznacza, że jest on w pełni otwarty i niezależny od konkretnych marek i produktów. Dzięki temu, nasza firma jako partner KNX, może zaoferować najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego też, polecamy KNX jako system, który zapewni nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo oraz oszczędność energii i czasu.

System KNX – co to jest?

Nowoczesne technologie dają dziś coraz większe możliwości – w zasadzie wręcz z dnia na dzień! Inteligentny dom zdaje się być przyszłością: bo zapewnia nie tylko wygodę i niesamowitą funkcjonalność, ale także bezpieczeństwo i optymalizację zużycia energii.  

KNX jest to system automatyki budynkowej, który stał się standardem. Standard ten istnieje od ponad 30 lat na rynku i rozwija go ponad 500 największych światowych producentów sprzętu.
Z gamy tysięcy produktów możemy "uszyć rozwiązanie na miarę". Wszystkie produkty są ze sobą kompatybilne niezależnie od producenta.

 
KNX to system łączący zalety automatyzacji budynków oraz bezpieczeństwa i komfortu, zapewniając niezwykle precyzyjną i skuteczną kontrolę nad całym domem. Dzięki KNX rozwiązania są nie tylko funkcjonalne, ale także energooszczędne – a to przekłada się na korzyści dla środowiska naturalnego i portfela naszych klientów.  

Zastosowanie systemu KNX

Instalacje KNX znajdują zastosowanie w różnych nieruchomościach. Nasz zespół doświadczonych specjalistów projektuje i dokonuje instalacji inteligentnego domu opartego na KNX tak, by zawsze spełnił indywidualne oczekiwania i potrzeby klienta.  

 
System KNX z powodzeniem można zastosować w każdym rodzaju nieruchomości: mieszkaniu i domu, a także hotelu czy budynku użytkowym. Instalacja KNX to jedno z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań na rynku, które umożliwia kompleksowe zarządzanie systemami budynkowymi.  

Jakie są przewagi systemu KNX nad innymi?

Dlaczego warto postawić na KNX inteligentny dom? To przede wszystkim niezawodny system, dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Dzięki temu zapewnia wiele możliwości indywidualnego dostosowania: zarówno do powierzchni budynku, jak i osobistych preferencji użytkowników.  

Wybierając KNX nie mamy obaw, że jeśli za parę lat coś chcemy wymienić, czy coś być może się popsuje, to będziemy musieli zmienić cały system lub jeszcze do tego pruć ściany, Tak może się zdarzyć jeśli wybierzemy system jednego producenta. Ten producent może jeż nie istnieć, lub nie wspierać danego rozwiązania. W przypadku KNX nie jest to realne, że ponad 500 producentów przestanie istnieć.  

Dedykowana aplikacja pracuje płynnie, a do tego oferuje wiele możliwości ustawień: również z daleka od domu. Dzięki temu z łatwością włączysz i ustawisz grzejnik na pożądaną temperaturę, nawet na kilka godzin przed przyjazdem do domu. Spuścisz także lub otworzysz rolety o dowolnej porze dnia.

Producenci, z którymi działamy

System KNX jest również systemem otwartym i niezależnym od konkretnych marek i produktów, co daje jeszcze większą swobodę instalacji i personalizacji. Najlepszym potwierdzeniem tego, że tak jest, jest fakt, że KNX zrzesza ponad 500 producentów z całego świata! 

 
Współpracujemy między innymi z: 

 • ABB
 • GIRA 
 • JUNG
 • Steinel
 • Theben
 • HDL
 • B.E.G
 • WAGO
 • MDT
 • JABLOTRON
 • SONOS
 • Comfort Click. 

 
System KNX oferowany przez naszą firmę jest więc w pełni elastyczny. Możemy zaoferować dzięki temu najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań, które będą w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.  

KNX inteligentny dom zapewni nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo i oszczędność czasu oraz energii.  

Wybrani producenci na których działamy

ABB

Image

GIRA

Image

STEINEL

Image

THEBEN

Image

WAGO

Image

MDT

Image

JUNG

Image

HDL

Image

B.E.G.

Image

JABLOTRON

Image

SONOS

Image

COMFORT CLICK

Image