Inteligentny Monitoring Domu

ZDALNE STEROWANIE MONITORINGIEM

Inteligentny monitoring – co to jest?  

Inteligentny system monitoringu to nowoczesne i bardzo korzystne rozwiązanie, które pozwala na znaczne zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w domu. Umożliwia nie tylko zdalny podgląd na dom, nawet, gdy jesteś bardzo daleko, ale także na reagowanie w sytuacji zagrożenia: także wówczas, gdy znajdujesz się poza domem.  

Jak działa inteligentny monitoring? 

Inteligentny monitoring to rozwiązanie na miarę XXI wieku, które pozwala na nieustanny nadzór nad mieszkaniem czy domem, a także posesją. Dzięki zintegrowaniu go z mobilnym urządzeniem, masz podgląd w czasie rzeczywistym na to, co dzieje się w zasięgu kamery.  

Dzięki temu żaden złodziej nie prześlizgnie się niezauważony, a losowe sytuacje, takie jak pożar czy choćby drzewo powalone na posesję, zostaną zauważone od razu, co daje możliwość natychmiastowej reakcji.  

Inteligentny dom i monitoring, który również jest inteligentny, to przepis na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa i wygody mieszkańców. Same kamery, nawet te nagrywające obraz i dźwięk w najlepszej jakości, nie zdadzą się na wiele, jeśli nie będziesz mieć bieżącego, stałego podglądu na aktualną sytuację w ich zasięgu.  

Jakie funkcje posiada inteligentny system monitoringu domu? 

Zdalny monitoring umożliwia nie tylko podgląd na dom i posesję w czasie rzeczywistym, ale także na podejmowanie odpowiednich do sytuacji reakcji. Przykładowo: w przypadku wykrycia zagrożenia w postaci włamywacza, możesz zdalnie zasłonić żaluzje lub rolety, dzięki czemu uniemożliwisz mu wejście do domu – albo go w nim uwięzisz, jeśli już się do niego przedostał i zdążysz wezwać odpowiednie służby.  

Zdalnie możesz również zamknąć bramę garażową lub wjazdową, a także sterować oświetleniem i innymi systemami bezpieczeństwa.  

Korzyści inteligentnego monitoringu 

Dzięki temu, że inteligentny dom i monitoring pozwalają na tak wiele, znacznie zwiększysz bezpieczeństwo swoje i domowników. Zdalny monitoring domu to przede wszystkim większy spokój: zarówno na co dzień, gdy przebywasz niedaleko domu (np. w pracy), jak i wówczas, gdy jesteś od niego daleko – jak na wakacjach na drugim końcu świata.  

Ani odległość, ani różnica czasu nie wpłyną na bezpieczeństwo – bo zdalny monitoring domu pozwoli na szybką i skuteczną reakcję w zależności od danej sytuacji! 

Inteligentny system monitoringu – dla kogo? 

Inteligentny system monitoringu to wybór doskonały dla każdego: do mieszkań, domów jednorodzinnych, bliźniaków czy szeregowców, a także dla firm. Słowem: dla każdego, kto chce zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i spokoju, mając nieprzerwany podgląd w czasie rzeczywistym na to, co się dzieje.  

Rozwiązanie na miarę XXI wieku?  

Inteligentne domy i zdalny, inteligentny monitoring to zdecydowanie rozwiązanie na miarę XXI wieku. Rozwój nowych technologii sprawia, że są one coraz bardziej w zasięgu każdego, komu zależy na tym, by efektownie je wykorzystać!