Inteligentny monitoring

Inteligentny monitoring to bardzo korzystne rozwiązanie, pozwalające na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Miej podgląd na dom, nawet gdy jesteś daleko. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Inteligentny monitoring - dlaczego warto?

Aby mieć ciągły nadzór nad mieszkaniem, klienci naszej firmy coraz częściej decydują się na zdalny monitoring swojej posesji. Inteligentny budynek charakteryzuje się przede wszystkim zwiększonym bezpieczeństwem, a także wygodą dla mieszkańców. Każdy inteligentny dom powinien posiadać zaawansowany system monitoringu oraz nowoczesne kamery całodobowo nagrywające wszelkie zdarzenia na posesji. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu istnieje możliwość nadzorowania swojego mieszkania, na przykład za pośrednictwem laptopa lub smartfona.

Zdalny monitoring - zapewnij sobie bezpieczeństwo

Alarm domowy pozwala na jeszcze lepszą dbałość o bezpieczeństwo naszego budynku. W przypadku naruszenia terenu  otrzymujemy oprócz powiadomienia o zdarzeniu, również obraz z kamer w tej samej aplikacji na smartfonie. Oczywiście nowoczesne kamery mogą pracować zarówno w dzień, jak i w nocy. Choć może się wydawać, że prezentowana przez nas automatyka jest droga w utrzymaniu, a jej montaż jest czasochłonny, doświadczenie oraz znakomite przygotowanie naszych pracowników pozwala na skrócenie czasu realizacji usługi do minimum. Wykorzystane funkcje inteligentnego domu mogą w zauważalnym stopniu zmniejszyć rachunki na przykład za ogrzewanie, a dzięki wykorzystaniu systemu KNX oraz Jablotron istnieje możliwość rozbudowy całej instalacji o urządzenia bezprzewodowe.

Jeśli interesuje Cię inteligentny monitoring, zgłoś się do nas!