O firmie

Brain House

O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowych realizacjach instalacji elektrycznych i teletechnicznych wspomaganych technologią KNX/EIB czyli tak zwanych inteligentnych domów czy mieszkań.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla posiadaczy mieszkań, domów, willi, apartamentów jak również hoteli, budynków biurowych, salonów sprzedaży itp.

Doświadczenie poparte licznymi szkoleniami i kursami zakończonymi uzyskaniem certyfikatów, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie od projektu do uruchomienia systemu. Dla potrzeb klientów, w celu lepszego zobrazowania jak funkcjonuje inteligentny budynek dysponujemy pierwszym w Polsce wybudowanym domem pasywnym certyfikowanym i dofinansowanym przez N.F.O.Ś.i G.W. w ramach projektu budowy domów energooszczędnych. Dom wybudowany w innowacyjnej technologii z ekologicznym ogrzewaniem ( pompa ciepła rekuperacja ) w pełni zautomatyzowany. Na żywo można przekonać się jakie są zalety i korzyści wynikające z posiadania inteligentnego domu mieszkalnego.
Image
Na naszym koncie mamy instalacje pełnych systemów inteligentnych domów obejmujące  część mieszkalną, ogród, bramy, podjazdy, garaże itd tworzone na etapie powstawania-budowy domu z całą jego infrastrukturą,  jak również instalacje systemów alarmowych , monitoringu czy np. ledowego oświetlenia budynków mieszkalnych. Instalujemy również fotowoltaikę oraz roboty koszące.

Inteligentny dom zyskuje coraz większą popularność

Coraz więcej osób decyduje się na inteligentne budynki. Nasza firma gwarantuje rzetelne oraz terminowe usługi. Z oferty korzystać mogą właściciele mieszkań, domów, willi, apartamentów, hoteli, budynków biurowych, salonów sprzedaży oraz innych obiektów. Jesteśmy zespołem specjalistów z bogatym doświadczeniem. Ukończyliśmy wiele szkoleń i kursów, ale mimo to stale się rozwijamy, ponieważ chcemy maksymalnie spełnić oczekiwania klientów. Z powierzonych nam obowiązków wywiązujemy się szybko i sprawnie.

Profesjonalne doradztwo

Pojawiły się u Was pytania związane z ofertą? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - wszystkie dane znajdują się na naszej stronie internetowej. Z chęcią odpowiemy, a w razie potrzeby służymy także fachowym doradztwem. Nasza wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że wiemy, jak dobrać najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie.

Jeśli marzy Ci się nowoczesny dom, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś! Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii, co najlepiej świadczy o doskonałej jakości naszych usług.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasz zespół

Adam Szczepaniak

Adam Szczepaniak

CEO
Karolina Szczepaniak

Karolina Szczepaniak

Designer