INTELIGENTNA KOSIARKA CZYLI TWÓJ WEHIKUŁ WOLNEGO CZASU

„Zwiększ IQ swojego ogrodu” to hasło, które zdecydowanie przemawia do wyobraźni. Tym razem nie chodzi wcale o zaawansowane systemy nawadniania, lecz o problem, z którym trzeba się zmagać przez niemal całą wiosnę, lato i jesień: utrzymanie pięknego trawnika. Niestety okazuje się, iż nie jest to wcale takie łatwe, co więcej wymaga to bardzo dużo pracy i przede wszystkim czasu. Automatyczna kosiarka idealnie wpisuje się w tematykę nowoczesnego, inteligentnego domu, ponadto jest energooszczędna: zużywa mniej energii niż żarówka, a co najważniejsze jest ABSOLUTNIE BEZOBSŁUGOWA. Kiedy ty leżysz na leżaku z zimnym drinkiem w dłoni, kosiarka samodzielnie kosi i pielęgnuje za Ciebie trawę.

W pełni zautomatyzowane, inteligentne kosiarki zostały tak skonstruowane, aby kosić niezależnie od kształtu trawnika, przeszkód (takich jak: rośliny, mała architektura ogrodowa itp.), ukształtowania terenu czy pogody. Co ciekawe mogą pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż działają prawidłowo bez względu na warunki pogodowe.

Sprzęt ten nie wymaga nadzoru. Dzięki funkcji inteligentnego ładowania, kosiarka sama odnajduje stację dokującą, a później sama wraca do pracy. Kosiarka może codziennie kosić obszar, który został przeznaczony do pielęgnacji. W zależności od wielkości trawnika, może się to odbywać w trakcie wybranych przez nas godzin, bądź bez ograniczeń przez całą dobę. Jeśli jednak mimo wszystko mamy ochotę sprawdzić gdzie w danej chwili znajduje się sprzęt, można zastosować moduł GPS. Dzięki niemu kosiarka może być zdalnie włączana i wyłączana, a jej ruchy można śledzić poprzez wyświetlacz iPhone’a.

ambrogio

Wybierz inteligentny ogród

Jeśli cenisz sobie wygodne rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas, warto zdecydować się na inteligentny ogród. Nasz nowoczesny sprzęt jest łatwy oraz intuicyjny w obsłudze. Odpocznij lub zajmij się innymi obowiązkami, a w tym czasie inteligentna kosiarka zajmie się pielęgnacją Twojego trawnika. Urządzenie pracuje całkowicie samodzielnie zgodnie z zaprogramowanymi przedziałami czasu. To technologia, dzięki której będziesz mieć poczucie luksusu. Innowacyjna inteligentna kosiarka poprawi komfort życia Twojego oraz domowników i sprawi, że codzienne funkcjonowanie stanie się łatwiejsze. Ponadto to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie pozostają obojętne na kwestie ekologiczne - sprzęt jest elektryczny, utylizuje trawę dzięki mulczowaniu i naturalnemu nawożeniu trawnika. Jego zaletą jest także bezpieczeństwo stosowania - w jego wyposażeniu znajduje się osłona noża, czujniki bezpieczeństwa oraz przycisk "Stop".

Fachowe doradztwo

Jeśli masz pytania dotyczące oferty, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Wszystkie dane znajdziecie na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy, a w razie potrzeby doradzimy. Potrafimy dopasować najlepsze dla klienta rozwiązanie. Jesteśmy zespołem specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem oraz odpowiednimi umiejętnościami. Za nami wiele szkoleń oraz kursów. Stawiamy na ciągły rozwój, ponieważ zależy nam, by jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów. Jesteśmy terminowi, działamy szybko i sprawnie. Jeżeli interesują Cię innowacyjne technologie ułatwiające życie, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci zadbać o swoją przestrzeń w profesjonalny oraz bezpieczny sposób! 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!