Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich? Szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci na zdalne zarządzanie domem z dowolnego miejsca? Dobrze trafiłeś! Brain House oferuje pełną integrację systemu alarmowego i monitoringu, którą możesz nadzorować zarówno lokalnie, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Masz stały dostęp do podglądu stanu budynku. W razie wystąpienia awarii (zalanie, włamanie, wykrycie gazu) natychmiast otrzymasz odpowiednie powiadomienie (SMS/mail).


Niezwykle praktyczną funkcją, w jaką wyposażone są inteligentne domy, jest przycisk “Panika”. Do czego służy? Włącza oświetlenie w przypadku niestandardowej sytuacji lub zagrożenia. Symulacja obecności w budynku odbywa się także poprzez włączanie TV, podnoszenie/opuszczanie rolet czy funkcję czasu oświetlenia. Kiedy wychodzisz z domu, system poinformuje Cię o niedomkniętych drzwiach lub oknach, automatycznie je domykając. Również wybrane obwody elektryczne zostaną odłączone od zasilania, a rolety antywłamaniowe - opuszczone. Postaw na bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich dzięki rozwiązaniom dostępnym w naszej ofercie. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

 

Zapewnij sobie możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa zarządzając zdalnie domem z dowolnego miejsca na świecie.

  • Pełna integracja systemu alarmowego i monitoringu umożliwiająca dozór oraz kontrolę budynku zarówno lokalnie, jak i zdalnie poprzez komputer lub aplikacje mobilne.
  • Zdalny podgląd stanu budynku i natychmiastowe powiadomienie w chwili wystąpienia awarii (przez SMS lub email), m. in. wyłączenia zasilania, wykrycia gazu, zalania, włamania.
  • Dostęp do podglądu kamer monitoringu lokalnie i zdalnie.
  • Przycisk „panika”, włączający całe oświetlenia w przypadku nietypowej sytuacji lub zagrożenia np.: włamania.
  • W chwili wyjścia z domu, system informuje o niedomkniętych oknach i drzwiach lub domyka je automatycznie. Wszystkie rolety antywłamaniowe zostają opuszczone, a wybrane obwody elektryczne odłączone od zasilania.
  • Symulacja obecności w domu za pośrednictwem włączania w funkcji czasu oświetlenia, podnoszenia i opuszczania rolet, włączania TV.